درباره
مجموعه ارائه دهنده فرش فرشیما

مجموعه فرش فرشیما واقع در شهرک صنعتی سلیمان صباحی آران و بیدگل در نزدیکی شهرستان کاشان توانسته است با سابقه‌ای بیش از یک دهه فعالیت در راستای تولید و فروش اینترنتی در سال 1390 فعالیت رسمی خود را آغاز نماید.

هم‌اکنون این مجموعه توانسته است با رعایت تمامی اصول علمی در تولید، باکیفیت‌ترین فرش را در قالب زیباترین طرح‌های سنتی، کلاسیک و مدرن با رنگ‌بندی‌های فوق‌العاده زیبا در صنعت فرش خدمات خود را به صورت حضوری و فضای مجازی ارائه نماید تا مشتریان به دور از واسطه با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت اقدام به انتخاب و خرید فرش نمایند و درب منزل تحویل گیرند که این امر خود موجب استقبال روزافزون مصرف‌کنندگان داخلی و خارجی شده‌است. 

مجموعه فرشیما سعی بر آن داشته است تا انواع فرش های ماشینی آکریلیک، از قبیل فرش 700 شانه، 1200 شانه، 1500 شانه در تراکم‌های 1000، 1500، 2250، 3000 و 3600 عرضه نماید؛ همچنین مجموعه‌ای از فرش های فانتزی اتاق کودک، فرش‌های فانتزی نظیر گبه، شگی و پادری با طرح‌ها و مناظر مختلف تهیه و گردآوری نموده‌است و تنها کافیست شما با مقایسه قیمت‌ها و طرح‌های مختلف محصولات خود را انتخاب نمایید.

تلاش‌های بی‌وقفه مجموعه تولیدی فرشیما سعی بر آن دارد تا محصولاتی با کیفیت و بی‌نظیر را با نخ مرغوب آکریلیک در اختیار مشتریان قرار دهد تا در راستای احترام به حقوق مصرف‌کنندگان و اهمیت به‌سلامتی آن‌ها با یک رقابت سالم در بازار فرش به موفقیت خود ادامه دهد.
گروه تولیدی فرشیما به همراه بهترین پرسنل در تولید، فروش، طراحی، بسته‌بندی و ارسال خریدی آسان و تنوع محصولات به‌دور از دغدغه برای مشتریان خود رقم زده‌است.
فروشگاه تولیدی فرش ماشینی فرشیما برای ارائه بهتر خدمات خود ارسال رایگان را برای شما درنظر گرفته است و تنها شما با توجه به سلیقه و دکوراسیون منزل و اداره تان می توانید محصول منتخب خود را درب منزل به همراه‌ ضمانت نامه دریافت نمایید‌.
همچنین فروشگاه فرشیما برای کسب رضایت و جلب اطمینان شما مشتریان ارجمند موقعیتی را فراهم نموده‌است تا شما درصدی از هزینه سفارش را به‌هنگام ثبت سفارش و مابقی را هنگام ارسال از شما دریافت نماید همچنین شما می‌توانید هزینه سفارش خود را از طریق درگاه اینترنتی و یا کارت به کارت پرداخت نمایید.
با توجه به طرح‌های متنوع محصولات و رنگ‌بندی های مختلف فرش های ماشینی فروشگاه فرشیما موظف است تا در طی سه روز کاری و در صورت عدم موجودی طی پنج روز کاری سفارش شما ارسال نماید.